Ապրանքներ
OEM աշտարակային ջեռուցիչներ, 9000 Վտ, ABS ջրակայուն, 380 Վ XYE-90R
| Ապրանքի համարը | XYE-90R |
| Վերահսկման մեթոդներ | Պտտվող մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 380V |
| Գնահատված իշխանությունը | 9000W |
| Ապրանք չափը | 420 * 380 * 520mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, տաքացման խողովակի տաքացում, լուռ դիզայն։ Ջրի արտանետմամբ մարմին։ 3 վայրկյանում արագ տաքացում։ |
Նկարագրություն
[Մեխանիկական մոդել] 9000 Վտ հզորությամբ տաքացնող խողովակ, 380 Վ լարում, կրակակայուն պաշտպանիչ ցանց, արագ տաքացում, ամբողջ տան ջերմաստիճանի բարձրացում, ջրակայուն կորպուս, անձայն շարժիչ, կրկնակի օգտագործման համար՝ ջեռուցման և սառեցման համար, ժանգոտվող, պայթյունակայուն, բարձր ջերմաստիճանի դիմացկուն, երկարակյաց տաքացնող խողովակ, կարմիր գույն։
[Հեռավորություն] Օդի հոսքի հեռավորությունը 5 մետրից ավելի է։
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, տաքացման խողովակի տաքացում, լուռ դիզայն։ Ջրի արտանետման համակարգ։ 3 վայրկյանում արագ տաքացում։ |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Էլեկտրական լարերի երկարությունը | հաճախորդի անհատականացում |
| Ծածկվող տարածք | 50㎡ |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | գրասենյակ, արհեստանոց, բացօթյա |
| Ջերմաստիճանի քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 10.1KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
Ապրանքի առավելությունները

Մատակարարում ենք OEM աշտարակային ջեռուցիչներ, 9000 Վտ հզորությամբ, ABS ջրակայուն, 380 Վ XYE-90R հզորությամբ քաղաքներին

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO






