Ապրանքներ
Չինական արտադրողի աշխատասեղանի տաքացուցիչ 2000W, ABS + բոցավառվող նյութեր, 10 ㎡, SY-B01
| Ապրանքի համարը | SY-B01 |
| Վերահսկման մեթոդներ | Պտտվող մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 100V-240V (Հաճախորդի կողմից հարմարեցված) |
| Գնահատված իշխանությունը | 2000W |
| Ապրանք չափը | 250 * 120 * 250mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, PTC ջեռուցում, լուռ դիզայն։ |
Նկարագրություն
[Ստանդարտ մոդել] 2000 Վտ հզորությամբ տաքացնող լար՝ հաստատուն ջերմաստիճանով, գերծանրաբեռնվածությունից պաշտպանությամբ, ջերմաստիճանի եռաստիճան կարգավորմամբ, լուռ դիզայնով, լայն հաճախականության ջերմաստիճանի կարգավորմամբ և կրակակայուն նյութերով։
[Գործնական] Գալիս է տեղափոխման համար նախատեսված ամրակով, որը նախատեսված է ինչպես կանգնած, այնպես էլ պառկած վիճակում օգտագործելու համար, իսկ անձայն դիզայնը ապահովում է լավ օգտագործողի փորձառություն։
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, PTC ջեռուցում, լուռ դիզայն։ |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Էլեկտրական լարերի երկարությունը | հաճախորդի անհատականացում |
| Ծածկվող տարածք | 10㎡ |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | Հյուրասենյակ, ննջասենյակ, գրասենյակ |
| Ջերմաստիճանի քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 1.1KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
Ապրանքի առավելությունները

Չինական արտադրողի կողմից 2000 Վտ հզորությամբ, ABS + կրակակայուն նյութերից պատրաստված, 10 ㎡, SY-B01 սեղանի ջեռուցիչի մատակարարում քաղաքներին

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







