Ապրանքներ
Աղբյուր՝ գործարանային օդային սառեցուցիչ, ABS, 130 սմ ջրամբար (72 լիտր) ջրի շրջանառության սառեցման համար, JD-130R-H, 280 Վտ
| Ապրանքի համարը | JD-130R-H |
| Վերահսկման մեթոդներ | Հեռակառավարման վահանակ / մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 100V-240V (Հաճախորդի կողմից հարմարեցված) |
| Գնահատված իշխանությունը | 280W |
| Ապրանք չափը | 650 * 455 * 1255mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Արագ սառեցում, հեռակառավարում, էներգախնայողություն և շրջակա միջավայրի պաշտպանություն |
Նկարագրություն
[Մեխանիկական և հպումային հեռակառավարման մոդելներ] Այս սառեցման օդափոխիչը օգտագործում է էլեկտրոնային կառավարման վահանակ, որը նախատեսված է օգտագործման հեշտության և երկարատև հուսալիության համար, որը թույլ է տալիս ընտրել օդափոխիչի 3 արագությունից և 0-12 ժամյա ժամանակաչափի կարգավորումից, ինչպես նաև լիարժեք ֆունկցիոնալությամբ հեռակառավարիչ։
[360° պտտվող անիվներ] Հագեցած լինելով 4 շարժական անիվներով, այս օդորակիչը հեշտությամբ կարող է տեղափոխվել: Բացի այդ, այն գալիս է 1.7 մ երկարությամբ սնուցման լարով: Դուք կարող եք այն տեղադրել ձեր տանը, գրասենյակում կամ ցանկացած այլ վայրում: Երբ այն չի օգտագործվում, դրա կոմպակտ դիզայնը թույլ է տալիս հեշտությամբ պահել այն նեղ տարածքներում, ինչպիսիք են պահեստային տուփերը:
[Ավելի մեծ ծածկույթի տարածք] 120 աստիճան լայն անկյան օդային ելքով այս դյուրակիր օդային սառեցուցիչը կարող է մշակել մինչև 9 մետր տարածքներ՝ ապահովելով 5000CFM ելքային հզորություն, արդյունավետորեն բաշխելով զով օդը ամբողջ տարածքում: Օդի հասանելիությունը 9 մետր է:
[Երեքը մեկում սառեցման օդափոխիչ] Այս դյուրակիր գոլորշիացնող սառեցուցիչը առաջարկում է սառեցման երեք գործընթաց (օդ/ջուր/սառույց), ինչը թույլ է տալիս այն գործել ոչ միայն որպես օդափոխիչ, այլև իջեցնել օդի ջերմաստիճանը և բարձրացնել խոնավությունը: (Հարմար չէ բարձր խոնավությամբ տարածքների համար):
[Տեսանելի ջրի բաք]. Մեծ ջրի բաք կարող է աշխատել մի քանի ժամ, ինչը նվազեցնում է լիցքավորման հաճախականությունը: Ավելի կարևոր է, որ ջրի ցածր մակարդակի տեսողական ցուցիչը օգնում է ձեզ վերահսկել ջրի մակարդակը, որպեսզի կարողանաք ժամանակին ջուր ավելացնել: Բաքի տարողությունը 72 լիտր է:
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Դյուրակիր, բազմամակարդակ քամու արագության կարգավորվող, ջրով սառեցվող շրջանառության սառեցում |
| Ավտոմատ քամու ուղղության փոխարկում | |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Քամու հեռավորությունը | 9M |
| Վառելիքի բաքի | 72L |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | հյուրանոց, արհեստանոց, մեծ գրասենյակ, բացօթյա |
| Արագությունների քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 16.8KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
Ապրանքի առավելությունները


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







