Ապրանքներ
Օդի սառեցուցիչ՝ ABS և PP, 80 սմ, ջրի շրջանառության սառեցման օդափոխիչ, 80 Վտ JD-801
| Օդի սառեցուցիչ՝ ABS և PP, 80 սմ, ջրի շրջանառության սառեցման օդափոխիչ, 80 Վտ JD-801 | |
| Ապրանքի համարը | JD-801- ը |
| Վերահսկման մեթոդներ | Հեռակառավարման վահանակ / մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 100V-240V (Հաճախորդի կողմից հարմարեցված) |
| Գնահատված իշխանությունը | 80W |
| Ապրանք չափը | 450 * 330 * 770mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Արագ սառեցում, հեռակառավարում, էներգախնայողություն և շրջակա միջավայրի պաշտպանություն |
Նկարագրություն
[Մեխանիկական և հպումային հեռակառավարման մոդելներ] Այս սառեցման օդափոխիչը օգտագործում է էլեկտրոնային կառավարման վահանակ, որը նախատեսված է օգտագործման հեշտության և երկարատև հուսալիության համար, որը թույլ է տալիս ընտրել օդափոխիչի 3 արագությունից և 0-12 ժամյա ժամանակաչափի կարգավորումից, ինչպես նաև լիարժեք ֆունկցիոնալությամբ հեռակառավարիչ։
[360° պտտվող անիվներ] Հագեցած լինելով 4 շարժական անիվներով, այս օդորակիչը կարող է հեշտությամբ տեղափոխվել: Բացի այդ, այն գալիս է 1.7 մ երկարությամբ սնուցման լարով: Դուք կարող եք այն տեղադրել ձեր տանը, գրասենյակում կամ ցանկացած այլ վայրում: Երբ այն չի օգտագործվում, դրա կոմպակտ դիզայնը թույլ է տալիս հեշտությամբ պահեստավորել այն նեղ տարածքներում, ինչպիսիք են պահեստային տուփերը:
[Ավելի մեծ ծածկույթի տարածք] 120 աստիճան լայն անկյան օդային ելքով այս դյուրակիր օդային սառեցուցիչը կարող է մշակել մինչև 5.5 մետր տարածքներ՝ ապահովելով 1500CFM ելքային հզորություն, արդյունավետորեն բաշխելով զով օդը ամբողջ տարածքում: Օդի հասանելիությունը 5.5 մետր է:
[Երեքը մեկում սառեցման օդափոխիչ] Այս դյուրակիր գոլորշիացնող սառեցուցիչը առաջարկում է սառեցման երեք գործընթաց (օդ/ջուր/սառույց), ծառայելով ոչ միայն որպես օդափոխիչ, այլև նվազեցնելով օդի ջերմաստիճանը և բարձրացնելով խոնավությունը։
[Տեսանելի ջրի բաք]. Մեծ ջրի բաքը թույլ է տալիս մի քանի ժամ աշխատել՝ նվազեցնելով լիցքավորման հաճախականությունը: Ավելի կարևոր է, որ ջրի ցածր մակարդակի տեսողական ցուցիչը օգնում է ձեզ վերահսկել ջրի մակարդակը՝ ժամանակին ջուր ավելացնելու համար: Բաքի տարողությունը 20 լիտր է:
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Դյուրակիր, բազմամակարդակ քամու արագության կարգավորվող, ջրով սառեցվող շրջանառության սառեցում |
| Ավտոմատ քամու ուղղության փոխարկում | |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Քամու հեռավորությունը | 5.5 միլիոն |
| Վառելիքի բաքի | 20L |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | Հյուրասենյակ, ննջասենյակ, փոքր գրասենյակ |
| Արագությունների քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 6.5KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
Ապրանքի առավելությունները


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO






