Ապրանքներ
Չինական արտադրության կանգնած օդափոխիչ, 24 սմ ելք, ABS/PP: SYF-DQ17R, 40W
| Ապրանքի համարը | SYF-DQ17R |
| Վերահսկման մեթոդներ | Պտտվող մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 100V-240V (Հաճախորդի կողմից հարմարեցված) |
| Գնահատված իշխանությունը | 40W |
| Ապրանք չափը | 320 * 320 * 910mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Եռաստիճան քամու արագության կարգավորում, նպաստում է տարածական շրջանառությանը, ավտոմատ կերպով փոխում է քամու ուղղությունը, օդորակիչի ուղեկից։ |
Նկարագրություն
[Մեխանիկական մոդել] 91 սմ բարձրությամբ, 24 սմ օդափոխիչի սկավառակով և 3 սմ տրամագծով 17 շեղբերով այն ապահովում է ավտոմատ ձախ-աջ տատանում, ձեռքով վերև-ներքև տատանում, քամու արագության եռաստիճան կարգավորում, հեշտ մաքրման համար անջատվող առջևի ցանց և կշռված հիմք (կայուն): Նույն գերհանգիստ դիզայնը պահպանում է հաճելի օգտագործողի փորձը:
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Եռաստիճան քամու արագության կարգավորում, նպաստում է տարածական շրջանառությանը, ավտոմատ կերպով փոխում է քամու ուղղությունը, օդորակիչի ուղեկից։ |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Օդային ելքի տրամագիծը | 24cm |
| Էլեկտրական լարերի երկարությունը | հաճախորդի անհատականացում |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | Հյուրասենյակ, ննջասենյակ, գրասենյակ |
| Արագությունների քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 3.34KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
| բարձրություն | 91cm |
Ապրանքի առավելությունները

Չինական արտադրության կանգնած օդափոխիչ, 24 սմ վարդակից, ABS/PP. SYF-DQ17R, 40 Վտ հզորությամբ, մատակարարում ենք քաղաքներին

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







