Ապրանքներ
2000 Վտ հզորությամբ չինական աշտարակային ջեռուցիչ, ABS + կրակակայուն, 20㎡, sy-281
| Ապրանքի համարը | sy-281 |
| Վերահսկման մեթոդներ | Պտտվող մեխանիկական կոճակ |
| Գնահատված լարումը | 100V-240V (Հաճախորդի կողմից հարմարեցված) |
| Գնահատված իշխանությունը | 2000W |
| Ապրանք չափը | 170 * 180 * 490mm |
| Ապրանքի հատկանիշները | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, PTC ջեռուցում, լուռ դիզայն։ Կրակե դեկորատիվ լամպ |
Նկարագրություն
[Մեխանիկական մոդել] 2000 Վտ PTC ջեռուցում, թեքության անջատում, եռաստիճան կարգավորում, տաք և սառը կրկնակի օգտագործման հնարավորություն, ակնթարթային միացում, հարմար է և՛ հյուրասենյակի, և՛ լոգարանի համար։
Տեխնիկական պարամետրերի
| Մոնտաժման տեսակը | Ազատ կանգնած |
| Հատուկ առանձնահատկություն | Եռաստիճան ջերմաստիճանի կարգավորում, գերտաքացումից պաշտպանություն, ինտելեկտուալ հաստատուն ջերմաստիճան, կրակակայուն նյութեր, PTC ջեռուցում, անձայն դիզայն։ Հակաթեքման անվտանգության սարք։ |
| Գույն | հաճախորդի անհատականացում |
| Էլեկտրական լարերի երկարությունը | հաճախորդի անհատականացում |
| Ծածկվող տարածք | 20㎡ |
| Առաջարկվող արտադրանքի օգտագործման սցենարներ | Հյուրասենյակ, ննջասենյակ, գրասենյակ |
| Ջերմաստիճանի քանակը | 3 |
| Արտադրող | «Չժեցզյան Աոեր» ինտելեկտուալ կենցաղային տեխնիկայի տեխնոլոգիական ընկերություն, ՍՊԸ |
| Նյութի քաշը | 1.7KG |
| Երաշխիքի նկարագրությունը | 1 տարի OEM պատվերի համար |
Ապրանքի առավելությունները

Մատակարարում ենք 2000 Վտ հզորությամբ չինական աշտարակային ջեռուցիչ, ABS + կրակակայուն, 20㎡, sy-281՝ քաղաքներին

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







